Özel Selçuklu Hastanesi

Tüp Bebek Ünitesi

2003 yılından beri deneyimli kadrosu, modern altyapısı ve sürekli gelişen hizmetleriyle binlerce aileyi çocuk sahibi olma mutluluğuna eriştiren Konya Özel Selçuklu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, bebek özlemi çeken çiftlere umut olmaya devam ediyor.

Başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış ve 30 yılı aşkın süredir Tüm Dünya’da aktif olarak kullanılan en etkin kısırlık tedavisi olan Tüp Bebek Tedavisini, Konya’da uygulayan ilk özel sağlık kuruluşu; Konya Özel Selçuklu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, tecrübesiyle, hizmetleriyle ve hizmet anlayışıyla hastalarına her zaman ilkleri yaşatıyor.

Merkezimizde üremeye yardımcı tedavi tekniklerinin; klinik, embriyolojik, ürolojik, genetik ve sperm tanılama-hazırlama basamaklarının tümü günümüzün en ileri teknolojik donanımıyla tek çatı altında sunuluyor. İşlemler sırasında hasta mahremiyetine ve hijyene büyük önem veriliyor. Uzman kadın doğum hastalıkları hekimlerimiz, ürologumuz, embriyologuz, biyologumuz, hemşirelerimiz, hizmetlilerimiz ve danışmanlarımız tedaviniz süresince size yardımcı oluyor ve sizi yönlendiriyor.

Tecrübe, başarılı operasyon sayısı ve hasta memnuniyeti göz önüne alındığında alanında Türkiye’nin en başarılı ve önde gelen Tüp Bebek Merkezleri arasında yer alan merkezimiz her ihtiyaç duyduğunuzda sizin yanınızda.